Osiągnięcia uczniów i nauczycieli

LAUREACI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

1.   Międzyszkolny Konkurs Plastyczny z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości pt. ”Symbole Niepodległości”.
Organizator  Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie
III miejsce Szymon Fabrykiewicz klasa II
 
Opiekun  p. Katarzyna Jarzyńska
 
2.   Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Pluszowy Miś Lubi Sport”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
I miejsce Nicola Olszewska klasa II
I miejsce Stanisław Piskorz  klasa II
I miejsce Szymon Fabrykiewicz  klasa II
II miejsce Lena Boguszewska – oddział przedszkolny
II miejsce Sebastian Grabowski klasa I
II miejsce Julia różańska klasa I
III miejsce Adam Frontczak – oddział przedszkolny
III miejsce Michał Kowalczyk – oddział przedszkolny
 
Opiekunowie: p. K. Golus-Mokok,  p. B. Kowalska, p. A. Kalinowska-Dryś, p. K. Jarzyńska
 
3.   Szkolny konkurs literacki pt. „Pluszowy Miś Lubi Sport”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
I miejsce Paulina Bonisławska klasa V
II miejsce Dawid Kruszewski klasa IV
III miejsce Iga Pietrzak klasa IV
 
Opiekunowie p. Karolina Golus-Mokok, p. Agnieszka Lewandowska
 
4.   Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej pt. „Ku Niepodległej”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
II miejsce Natalia Maliszewska klasa VIII
 
Opiekun p. Agnieszka Lewandowska
 
5.   Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
Nagrody otrzymali:
Gonta Aleksandra – oddział przedszkolny
Frontczak Adam – oddział przedszkolny
Gonta Natalia klasa II
Olszewska Nicola klasa II
Jarzyńska Karolina klasa V
Laskowska Iga klasa VII
 
Opiekunowie: p. J. Żelechowska, p. Bogusława Przybylińska.
 
6.   XXXII Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Mój Las- moja ulubiona pora roku w lesie" oraz "Mieszkania leśnych zwierząt"
Organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku
I miejsce Julia Borna klasa I
I miejsce Kamila Jaszczak klasa IV
II miejsce Julia Różańska  klasa I
Wyróżnienie Julia Mokok klasa II
 
Opiekunowie: p. A. Kalinowska-Dryś, p. K. Jarzyńska, P. B Przybylińska
 
7.   Szkolny Konkurs Plastyczny pt. ”Owocowo-warzywne cudaki”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
I miejsce Krzysztof Lubiejewski- oddział przedszkolny
I miejsce Adam Frontczak - oddział przedszkolny
I miejsce Szymon Lipiński - oddział przedszkolny
II miejsce Wiktoria Kaźmirska -  klasa I
II miejsce Aleksandra Gonta - oddział przedszkolny
III miejsce Julia Różańska - klasa I
III miejsce Sebastian Grabowski - klasa I
 
Opiekunowie: p. Barbara Kowalska, p. Anna Kalinowska-Dryś
 
8.   Szkolny Konkurs Plastyczny pt. ”Żeby zdrowym być, trzeba zdrowo żyć”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
I miejsce Emilia Fabrykiewicz – klasa II
II miejsce Martyna Terebińska – klasa II
 
Opiekun: p. Katarzyna Jarzyńska

LAUREACI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

1.  Konkurs Plastyczny „Mój przyjaciel-Miś”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie.
I miejsce -     Nicola Olszewska klasa I
                    Julia Borna oddział przedszkolny
II miejsce -     Szymon Fabrykiewicz klasa I
                    Stanisław Piskorz klasa I
III miejsce -     Emilia Fabrykiewicz klasa I
                    Adam Frontczak oddział przedszkolny
 
Opiekun p. Karolina Golus-Mokok, p. Barbara Kowalska
 
2.  Konkurs literacki –„Wiersz o misiu”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie.
I miejsce -   Kacper Tomczak klasa IV
II miejsce – Julian Kaźmirski klasa V
III miejsce – Sebastian Fusiński klasa III
 
Opiekun p. Karolina Golus- Mokok
 
3.  Konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową z wizerunkiem Lwa Honorka
Organizator  Straż Miejska  w Płocku
I miejsce -  Julia Mokok klasa I
Wyróżnienie:
Kamil Strzelczak klasa III
Dawid Kruszewski klasa III
Igor Wojdowicz klasa III
Martyna Terebińska klasa I
Szymon Fabrykiewicz klasa I
Karolina Jarzyńska klasa IV
 
Opiekunowie: p. Anna Kalinowska-Dryś, p. Kamila Przepiórkiewicz, p. Katarzyna Jarzyńska.
 
4.   XLI  Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”
Organizator OSP w Staroźrebach
II miejsce  –  Zuzanna Nowak klasa VI
 
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska
 
5.   XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – „Tradycje Wielkanocne”
Organizator Płocki Ośrodek  Kultury i Sztuki
I miejsce - Emilia Fabrykiewicz klasa I
 
Opiekun Anna Kalinowska – Dryś
 
6.   Międzygminny Konkurs Plastyczny -„Wielkanocne cudeńka”
Organizator  Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie
I miejsce-  Kacper Tomczak klasa IV
I miejsce -  Szymon Fabrykiewicz klasa I
 
Opiekunowie p. Kamila Przepiórkiewicz,  p. Anna Kalinowska-Dryś
 
7.  Konkurs Plastyczny „Historyczne zakątki mojej Małej Ojczyzny”
Organizator Szkoła Podstawowa w Leszczynie Szlacheckim
I miejsce – Nicola Olszewska kl I
 
Opiekun p. Anna Kalinowska-Dryś
 
8.  XLI edycja konkursu „Przyroda Twój Przyjaciel”
Organizator Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku
II miejsce – Julian Kaźmirski k lV
I miejsce – Emilia Fabrykiewicz kl I
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
9.  Konkurs Plastyczny „Ilustracja Tańca Europejskiego”
Organizator Szkoła Podstawowa w Leszczynie Szlacheckim
II miejsce –Stanisław Piskorz kl I
                   Emilia Fabrykiewicz kl I
                   Michał Moczybroda kl I
 
Opiekun p. Karolina Golus-Mokok
 
10.              Konkurs Ekologiczny (fotograficzny) „Gospodarka Przyjazna Środowisku”
Organizator Powiat Plocki
Wyróżnienie- Julian Kaźmirski kl V
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
11.              XV Rajd „Uśmiech Stokrotki i Niezapominajki”
Organizator Szkoła Podstawowa W Leszczynie Szlacheckim
III miejsce – drużyna S. P. im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
 
Opiekun p. Anna Kalinowska-Dryś
 
12.               Konkurs Piosenki Dziecięcej
Organizator Szkoła Podstawowa w Nowej Górze
III miejsce – Julia Borna oddział przedszkolny
Wyróżnienie Anna Kowalska  oddział przedszkolny
 
Opiekun p. Barbara Kowalska
 
13.               Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
III miejsce – Iga Laskowska kl VI
Wyróżnienie – Zuzanna Nowak kl VI
 
Opiekun p. Karolina Golus-Mokok, p. Piotr Karwowski
 
14.               Konkurs Ekologiczny „EKOMONSTER”
Uczniowie klasy IV zakwalifikowali się do następnego etapu.
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
15.               XXII Piknik Dzieci Ziemi „Rok dla Niepodległej”
Organizator Szkoła Podstawowa w Leszczynie Szlacheckim
II miejsce drużyna w składzie- Natalia Maliszewska kl VII
                                                    Oliwia Jóźwiak kl VII
                                                     Patrycja Kędzierska kl VII
Opiekun p. Justyna Żelechowska

LAUREACI KONKURSÓW

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 
1.  Międzyszkolny Konkurs recytatorski „Pluszowy miś”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
 
III – miejsce Agata Gonta kl IV
Opiekun p. Danuta Sokołowska
 
2.  Szkolny konkurs plastyczny „Pluszowy miś”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie- osoby odpowiedzialne p. Karolina Golus-Mokok, p. Barbara Kowalska.
 
I – miejsce Szymon Fabrykiewicz oddział przedszkolny
II – miejsce Martyna Terebińska oddział przedszkolny
II – miejsce Aleksandra Jaszczak kl. II
 
Wyróżnienie
 Nicola Olszewska – oddział przedszkolny
Lena Boguszewska -  oddział przedszkolny
Julia Mokok - oddział przedszkolny
 
3.  Szkolny konkurs wiedzy z okazji Tygodnia Języków - „Znajomość przeczytanych książek”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie – osoba odpowiedzialna p. Karolina Golus - Mokok
 
Najwyższe wyniki uzyskali:
Zuzanna Nowak kl. V
Natalia Maliszewska kl. VI
Oliwia Jóźwiak kl. VI
Dobosz Bartłomiej kl. IV
Agata Gonta kl. IV
Daria Kowalska kl. V
Paulina Bonisławska kl. III
Hubert Jarzyński kl. V
Dorota Jóźwiak kl. IV
Kacper Tomczak kl. III
Gabriela Gazzi kl. III
 
Kategoria - Rysunek kolorowanka
Aleksandra Jaszczak kl. II
Natalia kamińska kl. II
Dawid Kruszewski kl. II
Katarzyna Mariańska kl. I
Szymon Fabrykiewicz oddział przedszkolny
Jakub Sadowski oddział przedszkolny
 
4.  Międzyszkolny konkurs literacki „Życie i twórczość Adama Mickiewicz”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie
 
II – miejsce Patrycja Kędzierska kl. VI
Wyróżnienie – Oliwia Jóźwiak kl. VI
Opiekun p. Danuta Sokołowska
 
5.  Szkolny konkurs kolęd i pastorałek
 
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego
Osoby odpowiedzialne p. Anna Kalinowska-Dryś, p. Katarzyna Jarzyńska, p. Barbara Kowalska
 
I – miejsce Adam Gonta kl. II
II – miejsce Kacper Tomczak kl. III
III – miejsce wiktoria Kaźmirska oddział przedszkolny
 
6.   XXXX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”
Organizator OSP w Staroźrebach
 
I – miejsce Mateusz Woja kl. VI
III – miejsce Natalia Maliszewska kl. VI
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska
 
7.  Konkurs ornitologiczny Ligi Ochrony Przyrody „Ptaki Gatunków Ginących’"
Organizowany w ramach VIII edycji programu „Pozwólmy Ptakom Mieszkać obok nas’
 
II – miejsce Wiktoria Kaźmirska oddział przedszkolny
II – miejsce Ariadna Moczybroda kl. III
II – miejsce Karolina Jarzyńska kl. III
II – miejsce Julian Kaźmirski kl. IV
II – miejsce Natalia Maliszewska kl. VI
Opiekun p. Boguslawa Przybylińska
 
8.  Etap regionalny XXX edycji ogólnopolskiego konkursu „Mój Las”
OrganizatoZarząd Okręgu Ligi ochrony przyrody w Płocku
 
III – miejsce Sebastian Fusiński kl. II
III -  miejsce Gabriela Gazzi kl. III
III – miejsce Paulina Bonislawska kl. III
Opiekun p. Bogusława Przybylińska
 
9.  Konkurs plastyczny z okazji XXI Pikniku Dzieci Ziemi „Przygody Małego wodnika”
Organizator Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim
 
Wyróżnienie:
Dawid Kruszewski kl. II
Katarzyna Mariańska kl. I
Opiekun: p. B. Przybylińska
 
10.Konkurs plastyczny z okazji XXI Pikniku Dzieci Ziemi „Ilustracja do poematu Wisła”
 
Wyróżnienie
Natalia Maliszewska kl. VI
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
11.      XII Konkurs Piosenki Dziecięcej
Organizator Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze
 
III – miejsce Julia Mokok oddział przedszkolny
Opiekun p. Barbara Kowalska
Wyróżnienie Katarzyna Mariańska kl. I
Opiekun p. Anna Kalinowska – Dryś
 
12.      XV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny tradycje wielkanocne
Organizator Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
 
Kwalifikacja na wystawę - Szymon Fabrykiewicz
 oddział przedszkolny
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
12.      Biegi Przełajowe
Organizator szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Przeciszewie
 
III – miejsce Dawid Kruszewski kl. II
Opiekun p. Bogusława Przybylińska
 
13.      Konkurs Plastyczny „Ilustracja do wybranej baśni” – „Jestem Europejczykiem. Z Krecikiem poznajemy Europę’ 
Organizator Szkoła Podstawowa Im. M. Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim
 
II miejsce dla Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
Opiekun p. Karolina Golus-Mokok
 
14.      Szkolny konkurs o życiu i twórczości Księdza Jana Twardowskiego
 
Osiągnięcie Bardzo wysokich wyników
- Natalia Maliszewska kl. VI
Opiekun p. Karolina Golus – Mokok
 
15.      XIX edycję Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego
dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.
 
Wyróżnienie- Martyna Terebińska
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 

Osiągnięcia uczniów w konkursach

w roku szkolnym 2015/2016

"Każde dziecko ma prawo do sukcesu na miarę jego możliwości"
M. Grzegorzewska
 

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie biorą udział
w konkursach na różnych szczeblach i osiągają znaczące sukcesy.

 

Gminny Konkurs Plastyczny „Maska”
Organizator Biblioteka Gminna w Staroźrebach i Szkolna Biblioteka S.P. W Staroźrebach.
 
III -  miejsce    Igor Wojdowicz  klasa I
Wyróżnienie  - Magdalena Borna klasa IV
                            Zuzanna Nowak   Klasa IV
 
Osoba odpowiedzialna – p. Karolina Golus-Mokok
 
Konkurs Piosenki z okazji Dnia Pluszowego Misia
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego
w Smardzewie 
 
Kategoria I-III
III -  miejsce Agata Gonta klasa III
Opiekun – p. Katarzyna Jarzyńska
 
Kategoria IV-VI
I -  miejsce  Julia Żelechowska klasa VI
Opiekun – p. Piotr Karwowski
 
Osoba odpowiedzialna- p. Karolina Golus- Mokok
 
Ogólnopolski  Konkurs „stroiki i inne ozdoby bożonarodzeniowe”
Organizator Państwowe Przedszkole w Drobinie
 
III -  miejsce Julia Mokok oddział przedszkolny
Wyróżnienie – Lena Boguszewska oddział przedszkolny
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz

Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy Pluszowy Miś”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie
osoba odpowiedzialna p. Karolina Golus – Mokok, p. Barbara Kowalska
 
Kategoria 0-II - Ilustracja
I - miejsce Emilia Fabrykiewicz  oddział przedszkolny
II -  miejsce Szymon Fabrykiewicz  oddział przedszkolny
III – miejsce Aleksandra Jaszczak klasa I
Wyróżnienie – Michał Moczybroda oddział przedszkolny
                            Wiktoria Kaźmirska  oddział przedszkolny
                            Lena Boguszewska  oddział przedszkolny
                            Julia Mokok  oddział przedszkolny
                            Nicola Olszewska  oddział przedszkolny
 
Kategoria III-VI – Maskotka
I – miejsce Julia Żelechowska klasa VI
II – miejsce Julian Kaźmirski klasa III
III – miejsce Dorota Jóźwiak klasa III
 
XXIX Edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój las”
Organizator Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewiectwa i  LOP.
„Piętra lasu i ich mieszkańcy”
 
II – miejsce Julian Kaźmirski  klasa III
„Grzyby Polskich Lasów”
III – miejsce Julia Żelechowska   klasa VI
                    Natalia Maliszewska  klasa V
 
Opiekun p. Bogusława Przybylińska
 
Konkurs Ligi Ochrony Przyrody „Ptaki Doliny Środkowej Wisły’
Organizator Liga Ochrony Przyrody
 
I – miejsce Wiktoria Kaxmirska   oddział przedszkolny
I – miejsce Julian kaźmirski   klasa III
II – miejsce Zuzanna Nowak  klasa IV
 
Opiekun p. Bogusława Przybylińska
 
Konkurs plastyczny „projekt znaczka okolicznościowego”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlachecki
 
Wyróżnienie – Oliwia Jóźwiak klasa V
 
Opiekun p. Karolina Golus- Mokok
 
Międzygminny Konkurs Plastyczny”Wielkanocne cudeńka”
Organizator  Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicz w Przeciszewie
 
I – miejsce Iga Laskowska klasa IV
I – miejsce Szymon Fabrykiewicz oddział przedszkolny
II –miejsce Magdalena Borna klasa IV
 
Wyróżnienie – Adam Kwiatkowski klasa IV
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Tradycje wielkanocne”
Organizator Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
 
Wyróżnienie – Julian Kaźmirski klasa III
                        Oliwia Jóźwiak klasa V
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
 XXXIX Edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”
Organizator OSP w Staroźrebach
 
II – miejsce Julia Żelechowska klasa VI
II – miejsce Adrianna Borna klasa VI
 
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska
 
Test wiedzy z zakresu pierwszej pomocy i zdrowego odżywiania
Organizator Szkoła Podstawowa im. Księdza Jana Twardowskiego w Smardzewie 
 
Osoba odpowiedzialna p. Anna Kalinowska – Dryś
 
Kategoria klas I-III
I – miejsce Iga Pietrzak klasa I
II – miejsce Amelia Wicińska klasa I
 
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska
 
II – miejsce Agata Gonta klasa III
 
Opiekun p. Anna Kalinowska- Dryś
 
Kategoria klas IV-VI
I – miejsce Julia Żelechowska klasa VI
II – miejsce Oliwia Wiśniewska klasa VI
                    Natalia Maliszewska klasa V
                    Zuzanna Nowak klasa IV
 
Opiekunowie p. Ewa Goszczyńska, p. Bogusława Przybylińska
 
Konkurs Plastyczny „Dorośli i dzieci o zdrowie dbają i aktywnie czas spędzają”
 
Kategoria klas I-III
I – miejsce Ariadna Moczybroda klasa II
                  Paulina Bonisławska klasa II
II – miejsce Kamil Strzelczak klasa I
                   Karolina Jarzyńska klasa II
III – miejsce Kacper Tomczak klasa II
                    Julian Kaźmirski klasa III
Wyróżnienie – Dawid Kruszewski klasa I
                        Gabriela Gazzi klasa II
 
Opiekunowie p. Anna Kalinowska – Dryś, p. Katarzyna Jarzyńska
 
Kategoria klas IV-VI
I – miejsce Magdalena Borna klasa IV
Ii – miejsce Julia Żelechowska klasa VI
III – miejsce Joanna Maron klasa VI
Wyróżnienie -  Oliwia Wiśniewska klasa VI
                        Patrycja Kędzierska klasa V
 
Opiekun p. Kamila Przepiórkiewicz
 
II Edycja Gminnego Konkursu Wiedzy „Mały Omnibus 2016”
Organizator  Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze
 
I – miejsce Iga Pietrzak klasa I
 
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska
 
Mędzyszkolny Konkurs „jestem Europejczykiem – trzymam formę”
 Organizator Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlachecki
 
II – miejsce  Julian Kaźmirski klasa III
                    Kacper Tomczak klasa II
                    Krystian Goszczycki klasa II
 
Opiekun p. Karolina Golus-Mokok
 
Konkurs plastyczny „Portret europejskiego sportowca”
 Organizator Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlachecki
 
Wyróżnienie -  Julia Żelechowska klasa VI
 
Opiekun p.Karolina Golus- Mokok
 
XI Konkurs Piosenki Dziecięcej
Organizator  Szkoła Podstawowa im. Zbigniewa Dłużniewskiego w Nowej Górze
 
Wyróżnienie -  Kamila Jaszczak klasa I
 
Opiekun p. Katarzyna Jarzyńska


Osiągnięcia uczniów w konkursach

w roku szkolnym 2014/2015

"Każde dziecko ma prawo do sukcesu na miarę jego możliwości"
M. Grzegorzewska
 
 
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie biorą udział
w konkursach na różnych szczeblach i osiągają znaczące sukcesy.

Konkurs Piosenki Canto Piccolo

I miejsce- Maciej Bohdan klasa IV
 
osoby przygotowujące - nauczyciel p. P. Karwowski i rodzice ucznia
 
VII Orioński Festiwal Piosenki Religijnej DEO GRATJAS we Włocławku
Nagroda specjalna- Maciej Bohdan klasa IV
II miejsce- Joanna Bohdan klasa VI
 
osoby przygotowujące - nauczyciel p. P. Karwowski i rodzice ucznia
 
Konkurs fotograficzny "Ptaki w mieście"
III miejsce- Klaudia Mękarska klasa VI
 
opiekun -  p. B. Przybylińska
 
Konkurs plastyczny "Ptaki w mieście"
I miejsce- Adrianna Borna klasa V
                   Oliwia Wiśniewska klasa V
II miejsce-Zuzanna Nowak klasa III
                   Julia Hofman klasa VI
 
opiekun - p. B. Przybylińska
 
XXXVII Edycja Konkursu "Przyroda - Twój Przyjaciel"
II miejsce- Jakub Dymek klasa IV, Julian Kaźmirski klasa II
 
opiekun - p. B. Przybylińska
 
Szkolny Konkurs Pięknego Czytania Poezji Ks. J. Twardowskiego
I miejsce- Joanna Bohdan klasa VI
                   Julia Hofman klasa VI
II miejsce- Natalia Maliszewska klasa IV
                     Patrycja Kędzierska klasa IV
                     Oliwia Jóźwiak klasa IV
                     Julia Żelechowska klasa V
III miejsce- Maciej Bohdan klasa IV
                      Zuzanna Nowak klasa III
                      Agata Gonta klasa II
 
opiekun -  p. K. Jarzyńska, p. D. Sokołowska
 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom"
II miejsce- Maciej Bohdan klasa II
III miejsce- Joanna Bohdan klasa VI
 
opiekun -  p. K. Jarzyńska
 
XI Rejonowy Konkurs Duetów "Cicha Noc" - kolędy i pastorałki
III miejsce- Zuzanna Nowak klasa III
                      Iga Laskowska klasa III
 
opiekun-  p. A. Kalinowska-Dryś
 
Gminny Konkurs Plastyczny „Wielkanocne cudeńka”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicz w Przeciszewie
I miejsce -  Julia Żelechowska klasa V,
                  Wiktoria Kaźmirska odddział przedszkolny
II miejsce – Oliwia Wiśniewska klasa V,
                    Julian Kaźmirski klasa II

opiekun  - p. Kamila Przepiórkiewicz

Konkurs Plastyczny „Drzewa naszych lasów”
Organizator Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim
III miejsce Adrianna Borna klasa V

opiekun – p. Bogusława Przybylińska


Szkolny Konkurs Plastyczny „Najładniejsza palma wielkanocna”
I miejsce – Julia Żelechowska klasa V
II miejsce – Oliwia Wiśniewska klasa V
II miejsce Patrycja Kędzierska klasa IV

opiekun – p. Justyna Żelechowska


Szkolny Konkurs Plastyczny „Ilustracja do wybranego utworu ks. Jana Twardowskiego”
I miejsce - Daria Kowalska klasa III, Ariadna Moczybroda klasa I
II miejsce - Julian Kaźmirski klasa II, Iga Pietrzak oddział przedszkolny
III miejsce – Zuzanna Nowak klasa III, Paulina Bonisławska klasa I

Osoby odpowiedzialne –p. Katarzyna Jarzyńska i p. Barbara Kowalska


XXX Edycja Konkursu „Przyroda Twój Przyjaciel”
Organizator :
Zarząd Okręgu Ligii Ochrony Przyrody w Płocku
Zarząd Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie
Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
I miejsce – Julian Kaźmirski klasa II
II miejsce – Julia Żelechowska klasa V

opiekun – p. Bogusława Przybylińska


Festiwal Gier Logicznych i Planszowych
Organizator Szkoła Podstawowa w Cieszewie
I miejsce – Maciej Bohdan klasa IV
                  Julia Żelechowska klasa V
                  Aleksandra Terebińska klasa VI

opiekun – p. Ewa Goszczyńska

 
Gminny Konkurs „Mały Omnibus”
Organizator szkoła Podstawowa w Nowej Górze
Wyróżnienie Ariadna Moczybroda klasa I

opiekun – p. Anna Kalinowska-Dryś


Konkurs Plastyczny „Najciekawsze miejsca w Europie”
Organizator szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Leszczynie Szlacheckim
I miejsce – Julia Żelechowska klasa V

Opiekun – p. Karolina Golus- Mokok


Szkolny Test Wiedzy o Księdzu Janie Twardowskim - kategoria młodsza
Największą ilość punktów uzyskali:
Ariadna Moczybroda klasa I
Aleksandra Lipińska klasa II
Magdalena Borna klasa III
Daria Kowalska klasa III
Hubert Jarzyński klasa III
Adam Kwiatkowski klasa III
Szymon Rutecki klasa III
Iga Laskowska klasa III

Osoba odpowiedzialna – p. Iga Kopczyńska


Szkolny Test  Wiedzy o ks. Janie Twardowskim – kategoria starsza
Największą ilość punktów uzyskali:
Julia Żelechowska klasa V
Oliwia Wiśniewska klasa V
Maciej Bohdan klasa IV
Klaudia Mękarska klasa VI

Osoba odpowiedzialna – p. Ewa Goszczyńska

Osiągnięcia uczniów 

w konkursach

w roku szkolnym 2013/2014

 

"Każde dziecko ma prawo do sukesu na miarę jego możliwości"
 
M. Grzegorzewska
 
 
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Smardzewie biorą udział 
   w konkursach na różnych szczeblach i osiągają znaczące sukcesy.
 
 
 Szkolny Konkurs Matematyczno- Podróżniczy "Bajkał Święte Morze Syberii"
 
       I miejsce- Oliwia Wiśniewska    klasa IV
II miejsce- Adrianna Borna        klasa IV
I miejsce- Klaudia Mękarska      klasa V
II miejsce- Julia Hofman            klasa V
III miejsce Joanna Bohdan        klasa V
I miejsce- Jakub Goszczyński   klasa VI
II miejsce- Kacper Kaźmirski     klasa VI
III miejsce- Natalia Wicińska     klasa VI

opiekun - p. E. Goszczyńska

Szkolny Konkurs Plastyczny „Matrioszka”
I miejsce- Kamila Goszczycka klasa V
II miejsce- Patryk Chabora     klasa VI
III miejsce- Dominik Smoliński  klasa VI

opiekun - p. E. Goszczyńska

Jesienny Bieg Przełajowy w Radzanowie
IV miejsce- Mateusz Woja klasa III

opiekun - p. B. Przybylińska

 Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „W świecie baśni Andersena”
(org. Zespół Szkół nr 2 w Płocku)
IV miejsce- Natalia Maliszewska i Maciej Bohdan klasa III

opiekun - p. A. Kalinowska-Dryś

Międzyszkolny Konkurs Literacki "W świecie utworów Adama Mickiewicza: Bajka o przyjaźni"
III miejsce- Kacper Kaźmirski klasa VI

opiekun - p. D. Sokołowska

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Poezja z uśmiechem”
(org. SP w Ciółkówku)
I miejsce- Julia Hofman  klasa V
 
opiekun - p. D.  Sokołowska

 Konkurs Plastyczny „Ptaki obszarów Natura 2000 Mazowsza i Ziemi Kutnowskiej ”
(org. LOP Płock)
III miejsce- Kacper Kaźmirski klasa VI  i Julian Kaźmirski klasa I
Wyróżnienie- Joanna Bohdan klasa V

opiekun - p. B. Przybylińska

 Międzyszkolny Gminny Konkurs Recytatorski
(org. SP w Staroźrebach)
III miejsce- Natalia Maliszewska klasa III

opiekun - p. A. Kalinowska-Dryś

Konkurs Fotograficzny „Fascynujący Świat Cudów”
(org, Fundusz Lokalnej Ziemi Płockiej „Młodzi Razem”)
Laureat- Maciej Bohdan klasa III
 

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Rachmistrz”
(org. SP w Nowej Górze)
III miejsce- Kacper Kaźmirski klasa VI
Wyróżnienie- Jakub Goszczyński klasa VI

opiekun - p. E. Goszczyńska

Parafialny Konkurs Plastyczny „Madonny Papieskie”
(org. SP w Leszczynie Szlacheckim)
I miejsce- Kacper Kaźmirski klasa VI  i Julia Żelechowska klasa IV
II miejsce- Oliwia Wiśniewska klasa IV
III miejsce- Adrianna Borna klasa IV
Wyróżnienie- Marcin Piotrowski klasa VI

opiekun - p. J. Żelechowska

Parafialny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w otoczeniu przyrody”
(org. SP w Leszczynie Szlacheckim)
II miejsce- Julian Kaźmirski klasa I

opiekun - p. J. Żelechowska

Gminny Konkurs Plastyczny „Palma Wielkanocna”
(org. SP w Zagrobie)
Wyróżnienie- Igor Wojdowicz - oddział przedszkolny

opiekun - p. B. Kowalska

Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej
(org. SP w Nowej Górze)
Wyróżnienie- Krystian Goszczycki - oddział przedszkolny

opiekun - p. B. Kowalska
 
 
Festiwal Piosenki Papieskiej „Jan Paweł II- Człowiek Święty”
(org. Gimnazjum w Gąbinie)
I miejsce- Maciej Bohdan klasa III
Grand Prix- Joanna Bohdan klasa V

osoby przygotowujące - nauczyciel P. Karwowski i rodzice ucznia

VI Orioński Festiwal Piosenki Religijnej „Deo Gratjas”
(org. Parafia Rzymskokatolicka we Włocławku)
I miejsce- Maciej Bohdan klasa III
II miejsce- Joanna Bohdan klasa III

osoby przygotowujące - nauczyciel P. Karwowski i rodzice ucznia

XIII Powiatowy Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej Canto Piccolo
Grand Prix- Joanna Bohdan klasa V
III miejsce- Maciej Bohdan klasa III

osoby przygotowujące - nauczyciel P. Karwowski i rodzice ucznia

VI Szkolno- Parafialny Festiwal Kolęd
(org. SP. w Rogozinie)
Złota Gwiazda- Maciej Bohdan klasa III, Joanna Bohdan klasa V, Julia Żelechowska klasa IV

opiekun - p. J. Żelechowska
 
XV Mazowieckiej Festiwal Piosenki Religijnej
(org. Zespół Szkół w Radzanowie)
II miejsce- Iga Laskowska klasa II

opiekunowie - p. J. Żelechowska i P. Karwowski

X Rejonowy Konkurs Duetów „Cicha noc”
(org. SP nr 6 w Płocku)
I miejsce- Joanna Bohdan klasa V, Julia Żelechowska klasa IV

opiekun p. J. Żelechowska

Międzyszkolny Konkurs Piosenki  Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory
(org. SP nr 12 w Płocku)
I miejsce- Joanna Bohdan klasa V

osoby przygotowujące - nauczyciel p. P. Karwowski i rodzice ucznia 
 
 
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem